Předškoláci MŠ Bučovice, ul. Dvorská přijali pozvání paní ředitelky Základní umělecké školy Arthura Nikische paní Klementové, aby se přišli podívat do třídy k paní učitelce Kemzové, která ve škole vyučuje výtvarný obor. Nejprve nás paní učitelka provedla prostornou chodbou, kde si děti mohly prohlédnout výtvarné práce žáků a byly to výtvory velmi povedené, ztvárněné různými technikami – křídou, barevnými pastely, temperami, ale také výrobky z keramiky. Naše předškoláky nejvíce zaujaly obrázky vodníků. Potom se děti usadily ve třídě kolem velikého stolu, každý dostal výkres a děti se pustily do výroby koláže. Portrét a barevný ptáček. Dětem i paní učitelkám se exkurze do ZUŠ velmi líbila a každý si mohl odnést svůj výtvor domů. A kdo by měl zájem se dále vzdělávat v oboru výtvarném, tanečním, ale i hudebním, může přijít s rodiči 12.-13. května na talentové zkoušky.






