20. května 2026 vyrazila třída Soviček na turistický pochod. Trasu jsme zvolili kombinovanou. Ráno se děti svezly vlakem do stanice Nevojice a odtud nás čekala pěší chůze do Bučovic do školky. Cestou jsme si povídali, pozorovali co je zajímavé v krajině a každý upozornil na nějakou zajímavost. Během putování jsme se také několikrát zastavili a občerstvili. Poseděli na dece, každý si vytáhl ze svého batůžku svačinu a pití. Počasí nám přálo, celý den svítilo sluníčko a mikiny jsme brzy mohli odložit. Cesta rychle uběhla a do školky jsme se vrátili včas na oběd a všichni v dobré náladě. Na lehátku usnuli všechny děti ještě před dočtením pohádky.







